Biuro Podróży LaVista - Strona główna
newsletter
facebook


Witamy na stronie internetowej
Biura Podróży "LaVista"

STARTUJEMY!!! -  SEZON JESIEŃ 2020 PRZED NAMI

Szanowni Państwo.

W związku z zagrożeniami, jakie przyniosła pandemia koronawirusa, zgodnie z zaleceniami władz państwowych, wszystkie wycieczki, które Biuro Podróży LAVISTA planowało zorganizować między 10 marca a 30 czerwca 2020 roku, zostały odwołane lub przeniosione na inny termin. 

Staramy się być ze wszystkimi w kontakcie i na bieżąco ustalać dalsze posunięcia. Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie i zrozumienie, które nam okazujecie w tym trudnym czasie.

Jeśli są jakieś pytania, sugestie, czy wątpliwości - uprzejmie prosimy o kontakt: telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zdajemy sobie sprawę z istniejących ciągle zagrożeń, ale z drugiej strony wiemy, jak trudna jest egzystencja z ograniczeniami. Ponieważ część z nich zostaje znoszona, więc, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy gotowi podjąć wszelkie działania by zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom naszych wycieczek. 

MOŻNA ORGANIZOWAĆ WYCIECZKI SZKOLNE!!! - STANOWISKO MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ

Minister Edukacji na konferencji w dniu 10 września 2020 przekazał wiadomość, że nic nie stoi na przeszkodzie, by można było organizować szkolne wycieczki. Należy je organizować z zachowaniem zasad higieniczno-sanitarnych.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szef-men-wycieczki-szkolne-moga-byc-organizowane,nId,4723102

 

Dlatego też pragniemy zapewnić, że staramy się uczynić wszystko, aby zagwarantować komfort i bezpieczeństwo uczestnikom naszych wycieczek. Zarówno nasze biuro, jak i wszyscy nasi kontrahenci (firmy transportowe, hotele, restauracje, muzea etc.), są odpowiedznio przygotowane, aby zapewnić spełnienie wszelkich norm higieniczno-sanitarnych, jakie obowiązują w nowej rzeczywistości. 

Na przełomie czerwca i lipca udało nam się zrealizować kilka wyjazdów w ramach projektu "Małopolskie Talenty" - informacja o projekcie TUTAJ. Wszyscy uczestnicy są zdrowi i bardzo zadowoleni z naszej organizacji oraz atrakcji, jakie mieli na trasach wycieczek.

Ponadto informujemy, że organizujemy wycieczki w ramach projektu "ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ" prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Jeśli Wasza gmina bierze udział w tym projekcie - prosimy o kontakt, chętnie podejmiemy się organizacji tych wyjazdów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.   

BP LAVISTA Nowy Sącz

 

 

LAVISTA W LICZBACH:

- PONAD 13 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

- PONAD 1000 OBSŁUŻONYCH GRUP

- PONAD 40.000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

 


Nasze motto to: "Turystyka od A do Z"
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

WYPOCZYNEK - BUŁGARIA 2020, ZŁOTE PIASKI

HOTEL SHIPKA 4* - ZMIANA TERMINU WYJAZDU!!!

 

 

 

SPACER W KORONACH DRZEW

WYCIECZKA SZKOLNA - NOWOŚĆ!!!