Biuro Podróży LaVista - Strona główna
newsletter
facebook


Witamy na stronie internetowej
Biura Podróży "LaVista"

 

WYPOCZYNEK - BUŁGARIA 2020/21, ZŁOTE PIASKI

 

HOTEL SHIPKA 4* - ZMIANA TERMINU, WYJAZD 2021 R.

NOWE, OPTYMISTYCZNE INFORMACJE Z BUŁGARII

 

Szanowni Państwo.

W związku z zagrożeniami, jakie przyniosła pandemia koronawirusa, zgodnie z zaleceniami władz państwowych, wszystkie wycieczki, które Biuro Podróży LAVISTA planowało zorganizować między 10 marca a 30 czerwca 2020 roku, zostały odwołane lub przeniosione na inny termin. Początek roku 2021 nie przyniósł, niestety, zmian w tym względzie. Nadal obowiązują ograniczenia w podróżowaniu. Szkoły pracują zdalnie.

Staramy się być ze wszystkimi w kontakcie i na bieżąco ustalać dalsze posunięcia. Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie i zrozumienie, które nam okazujecie w tym trudnym czasie. Pod linkiem znajdują się aktualne informacje i komunikaty.

Jeśli są jakieś pytania, sugestie, czy wątpliwości - uprzejmie prosimy o kontakt: telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zdajemy sobie sprawę z istniejących ciągle zagrożeń, ale z drugiej strony wiemy, jak trudna jest egzystencja z ograniczeniami. Gdy tylko sytuacja będzie wracać do normy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, będziemy próbowali ponownie rozpocząć naszą działalność oferując atrakcyjne wyjazdy. 

Dlatego też pragniemy zapewnić, że podejmiemy przy tym wszelkie działania by zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom naszych wycieczek. Zarówno nasze biuro, jak i wszyscy nasi kontrahenci (firmy transportowe, hotele, restauracje, muzea etc.), będą odpowiednio przygotowane, aby zapewnić spełnienie wszelkich norm higieniczno-sanitarnych, jakie obowiązują w nowej rzeczywistości. 

Na przełomie czerwca i lipca 2020 r. udało nam się zrealizować kilka wyjazdów w ramach projektu "Małopolskie Talenty" - informacja o projekcie TUTAJ. Wszyscy uczestnicy są zdrowi i bardzo zadowoleni z naszej organizacji oraz atrakcji, jakie mieli na trasach wycieczek.

Ponadto informujemy, że jesienią 2020 r. zorganizowaliśmy kilka wyjazdów w ramach projektu "ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ" prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.   

BP LAVISTA Nowy Sącz

 

SZKOŁY ZNOWU ZAMKNIĘTE

PROJEKT "ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ" W ZAWIESZENIU

Pomimo naszych najlepszych chęci, sezon jesienny jednak na dużej stracie. Przed kolejnym zamknięciem szkół spowodowanym wzrostem zachorowań, udało nam się zorganizować zaledwie kilka wycieczek szkolnych. Stało się to dzięki projektowi "ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ" prowadzonemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Kolejnych wyjazdów, zaplanowanych na drugą połowę października i listopad, niestety nie zdążyliśmy już zrealizować. Mamy nadzieję, że pieniądze na dofinansowanie tych wycieczek (70% kosztów z puli Urzędu Marszałkowskiego) nie przepadną i gdy tylko sytuacja na to pozwoli, będziemy mogli przystąpić do ich realizacji.

Życząc dużo zdrowia pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Biuro Podróży LAVISTA

 

LAVISTA W LICZBACH:

- PONAD 13 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

- PONAD 1000 OBSŁUŻONYCH GRUP

- PONAD 40.000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

 


Nasze motto to: "Turystyka od A do Z"
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 

 

 

SPACER W KORONACH DRZEW

WYCIECZKA SZKOLNA - NOWOŚĆ!!!