Biuro Podróży LaVista - Strona główna
newsletter
facebook


Witamy na stronie internetowej
Biura Podróży "LaVista"

STARTUJEMY!!! -  SEZON JESIEŃ 2020 PRZED NAMI

Szanowni Państwo.

W związku z zagrożeniami, jakie przyniosła pandemia koronawirusa, zgodnie z zaleceniami władz państwowych, wszystkie wycieczki, które Biuro Podróży LAVISTA planowało zorganizować między 10 marca a 30 czerwca 2020 roku, zostały odwołane lub przeniosione na inny termin. 

Staramy się być ze wszystkimi w kontakcie i na bieżąco ustalać dalsze posunięcia. Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie i zrozumienie, które nam okazujecie w tym trudnym czasie.

Jeśli są jakieś pytania, sugestie, czy wątpliwości - uprzejmie prosimy o kontakt: telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zdajemy sobie sprawę z istniejących ciągle zagrożeń, ale z drugiej strony wiemy, jak trudna jest egzystencja z ograniczeniami. Ponieważ część z nich zostaje znoszona, więc, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy gotowi podjąć wszelkie działania by zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom naszych wycieczek. 

MOŻNA ORGANIZOWAĆ WYCIECZKI SZKOLNE!!! - STANOWISKO MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ

Minister Edukacji na konferencji w dniu 10 września 2020 przekazał wiadomość, że nic nie stoi na przeszkodzie, by można było organizować szkolne wycieczki. Należy je organizować z zachowaniem zasad higieniczno-sanitarnych.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szef-men-wycieczki-szkolne-moga-byc-organizowane,nId,4723102

 

Dlatego też pragniemy zapewnić, że staramy się uczynić wszystko, aby zagwarantować komfort i bezpieczeństwo uczestnikom naszych wycieczek. Zarówno nasze biuro, jak i wszyscy nasi kontrahenci (firmy transportowe, hotele, restauracje, muzea etc.), są odpowiedznio przygotowane, aby zapewnić spełnienie wszelkich norm higieniczno-sanitarnych, jakie obowiązują w nowej rzeczywistości. 

Na przełomie czerwca i lipca udało nam się zrealizować kilka wyjazdów w ramach projektu "Małopolskie Talenty" - informacja o projekcie TUTAJ. Wszyscy uczestnicy są zdrowi i bardzo zadowoleni z naszej organizacji oraz atrakcji, jakie mieli na trasach wycieczek.

Ponadto informujemy, że organizujemy wycieczki w ramach projektu "ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ" prowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Jeśli Wasza gmina bierze udział w tym projekcie - prosimy o kontakt, chętnie podejmiemy się organizacji tych wyjazdów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.   

BP LAVISTA Nowy Sącz

 

SZKOŁY ZNOWU ZAMKNIĘTE

PROJEKT "ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ" W ZAWIESZENIU

Pomimo naszych najlepszych chęci, sezon jesienny jednak na dużej stracie. Przed kolejnym zamknięciem szkół spowodowanym wzrostem zachorowań, udało nam się zorganizować zaledwie kilka wycieczek szkolnych. Stało się to dzięki projektowi "ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ" prowadzonemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Kolejnych wyjazdów, zaplanowanych na drugą połowę października i listopad, niestety nie zdążyliśmy już zrealizować. Mamy nadzieję, że pieniądze na dofinansowanie tych wycieczek (70% kosztów z puli Urzędu Marszałkowskiego) nie przepadną i gdy tylko sytuacja na to pozwoli, będziemy mogli przystąpić do ich realizacji.

Życząc dużo zdrowia pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Biuro Podróży LAVISTA

 

LAVISTA W LICZBACH:

- PONAD 13 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

- PONAD 1000 OBSŁUŻONYCH GRUP

- PONAD 40.000 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

 

 


Nasze motto to: "Turystyka od A do Z"
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

WYPOCZYNEK - BUŁGARIA 2020, ZŁOTE PIASKI

HOTEL SHIPKA 4* - ZMIANA TERMINU WYJAZDU!!!

 

 

 

SPACER W KORONACH DRZEW

WYCIECZKA SZKOLNA - NOWOŚĆ!!!