Biuro Podróży LaVista - Oferty specjalne dla szkół
newsletter
facebook


OFERTY SPECJALNE DLA SZKÓŁ

Aktualna oferta:

JEDNODNIOWE WYCIECZKI KRAJOWE

JEDNODNIOWE WYCIECZKI ZAGRANICZNE

WIELODNIOWE WYCIECZKI KRAJOWE

WIELODNIOWE WYCIECZKI ZAGRANICZNE

NAJPOPULARNIEJSZE

NOWOŚCI

UWAGA:

ZE WZGLĘDU NA INFLACJĘ I SZYBKIE ZMIANY KOSZTÓW

MAJĄCYCH WPŁYW NA KALKULACJE,

NIE AKTUALIZUJEMY NA NASZEJ STRONIE

CEN WYCIECZEK SZKOLNYCH.

PROSIMY O KONTAKT E-MAILOWY LUB TELEFONICZNY

CELEM OTRZYMANIA AKTUALNEJ OFERTY.    

 

 

Szanowni Państwo!

Biuro Podróży LAVISTA ma przyjemność przedstawić ofertę wycieczek autokarowych dla młodzieży szkolnej w formie katalogu elektronicznego. W dobie Internetu doszliśmy do wniosku, że poza tradycyjnym katalogiem drukowanym, zaprezentujemy nasze propozycje w formacie PDF, do pobrania z naszej strony lavista.pl. Ponadto każda wycieczka będzie na naszej stronie internetowej zaprezentowana osobno, z mośliwością wydrukowania wybranej oferty. Dzięki temu możemy na bieżąco reagować na zmiany cen świadczeń, dokonywać aktualizacji i wprowadzać nowości.

Umieszczamy tu możliwie dużą liczbę różnych wycieczek wraz z podstawowymi informacjami dotyczącymi programów i cen oraz świadczeń gwarantowanych w cenie. Dla zainteresowanych BP LAVISTA przedstawia szczegółowy program specjalny, uwzględniający sugestie dotyczące zwiedzania, świadczeń oraz liczby uczestników. Przedstawione tu propozycje, to tylko wybór spośród wielu ofert. Biuro LAVISTA organizuje także wycieczki "na życzenie" - do wybranego przez Was miasta czy regionu w kraju i za granicą.

Biorąc pod uwagę sugestie naszych klientów, skalkulowaliśmy ceny dla grup o różnej wielkości: od małych 15-osobowych, do 46-osobowych i większych. Do Waszej dyspozycji oddajemy duże autokary o liczbie miejsc pasażerskich od 50 do 69, małe autokary 25 - 29-miejscowe oraz 14 - 19-osobowe mikrobusy.

Na wszystkich wycieczkach szkolnych gwarantujemy GRATISOWE miejsca dla opiekunów. Ich liczba jest każdorazowo uzgadniana z klientami i uzależniona od wielkości grupy i charakteru wycieczki.

Do naszej oferty regularnie wprowadzamy nowości. Także tym razem wśród naszych wycieczek znajdziecie kilka nowatorskich propozycji, np. PARK MITOLOGII w Zatorze, cykle wycieczek: NASZA MAŁA OJCZYZNA, SZLAK UNESCO, GÓRSKIE PARKI NARODOWE, nowe programy w KRAKOWIE - m.in. GRA MIEJSKA, lista UNESCO, PAINTBALL i wiele innych. Szczególnie gorąco polecamy wyjazdy do muzeów objętych akcją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. "MUZEUM ZA ZŁOTÓWKĘ". Dzięki temu nasze wycieczki są tańsze o kilkanaście złotych.

Wycieczki dla młodzieży szkolnej staramy się organizować w taki sposób, aby przyniosły uczestnikom nie tylko radość i wypoczynek, ale dały im coś więcej - korzyści z poznania nowych miejsc, ciekawą wiedzę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z Kołami Przewodników PTT i PTTK oraz renomowanymi firmami przewozowymi, gwarantujemy świadczenia na wysokim poziomie - profesjonalną organizację wycieczek, bezpieczeństwo podczas transportu, zwiedzania i zajęć, ciekawe programy, fachową opiekę pilotów i przewodników. Stale powiększające się grono naszych stałych klientów jest świadectwem usług wysokiej jakości.

W razie jakichkolwiek pytań, lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem - osobiście, telefonicznie, czy drogą e-mailową. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Uwaga: niektóre numery wycieczek z katalogu tradycyjnego i internetowego różnią się, sprawdzając ceny prosimy więc zwracać uwagę także na tytuł wycieczki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Biura Podróży LAVISTA.

Marek Wojsław

*** SERDECZNIE ZAPRASZAMY ***