Biuro Podróży LaVista - BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI 2020 - WYJAZD ODWOŁANY
newsletter
facebook


BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI 2020 - TERMIN WYJAZDU PRZESUNIĘTY O ROK

Szanowni Państwo,

mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich, zdecydowaliśmy się na przesunięcie terminu wczasów w Bułgarii, które miały się odbyć w dniach 29 czerwca do 10 lipca 2020 roku.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak niebezpieczny może być wirus COVID-19. Dodatkowo przepisy, jakie zostały wprowadzone przez władze państwowe, powodują znaczne ograniczenia. Co prawda, dochodzą do nas bardzo optymistyczne informacje z Bułgarii, mówiące, że klimat okolic Warny jest bardzo niekorzystny dla różnego rodzaju wirusów, w tym koronawirusa. Jak dotąd, wg naszej wiedzy, w Warnie i okolicach stwierdzono tylko 26 przypadków zachorowań, wszyscy już są zdrowi i nie stwierdza się nowych zachorowań. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę zagrożenia, jakie mogłyby wystąpić podczas długiej podróży autokarem, podjęliśmy decyzję o odwołaniu wyjazdu. Była ona poprzedzona negocjacjami z naszym bułgarskim partnerem, gdyż branża turystyczna działająca na czarnomorskim wybrzeżu Bułgarii z optymizmem szykuje się do sezonu letniego 2020. Istniała poważna obawa utraty zaliczki w przypadku niezameldowania się w hotelu w ustalonym terminie.

Na szczęście udało nam się uzyskać zgodę na przeniesienie naszej rezerwacji na rok 2021 z zachowaniem tych samych cen hotelowych, pod warunkiem pozostawienia zaliczki, która zostanie przesunięta na poczet nowego terminu pobytu. Prawdopodobnie zachowamy ten sam termin wyjazdu, tak więc wstępnie informujemy, że nastąpi on w dniach 29.06-10.07.2021 r.  Ostateczną decyzję co do dokładnej daty podejmiemy w ciągu najbliższych miesięcy, najpóźniej jesienią br., o czym zostaną Państwo powiadomieni.

Wpłacone przez Państwa zaliczki zostały przesunięte na poczet przyszłorocznego wyjazdu. O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco, za pośrednictwem naszej strony internetowej, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, uprzejmie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Życzymy dużo zdrowia!

BP Lavista