Biuro Podróży LaVista - WROCŁAW NA WEEKEND
newsletter
facebook


 WROCŁAW W PIGUŁCE

TERMIN: 8 – 9 sierpnia 2020

Szanowni Państwo.

Z przykrością zawiadamiamy o odwołaniu wycieczki do Wrocławia, zaplanowanej w dniach 8-9 sierpnia 2020. Decyzję tę podjęliśmy kierując się względami bezpieczeństwa, nie chcąc narażać uczestników wycieczki na niepotrzebne ryzyko zachorowania. Z uwagi na zwiększoną w ostatnim czasie liczbę zachorowań na COVID-19 w całym kraju, a szczególnie na naszym terenie (Nowy Sącz i powiat nowosądecki), jakakolwiek inna decyzja niż odwołanie wyjazdu, byłaby z naszej strony dużą lekkomyślnością. Wszystkich Państwa serdecznie przepraszamy!

Równocześnie pragniemy zapewnić, że będziemy chcieli zorganizować wycieczkę do Wrocławia, gdy tylko sytuacja z koronawirusem ulegnie poprawie. Prosimy śledzić naszą stronę, gdzie postaramy się na umieszczać bieżące informacje. Wszystkich z Państwa, którzy zapisali się na wycieczkę, poinformujemy o nowym terminie.

 

Z poważaniem -

Marek Wojsław, LAVISTA Biuro Podróży 

________________________________

 

 

W PROGRAMIE M.IN.:

  • SKY TOWER, 
  • STARE MIASTO, RYNEK, RATUSZ, OSTRÓW TUMSKI, ARCHIKATEDRA, UNIWERSYTET, OSSOLINEUM,
  • ZOO I AFRYKARIUM,
  • PARK SZCZYTNICKI, HALA STULECIA, OGRÓD JAPOŃSKI, FONTANNA MULTIMEDIALNA,
  • WROCŁAWSKIE KRASNALE.

CENY OD OSOBY PLN:

285,00

 

PROMOCJA!!!

ZNIŻKA DLA RODZIN - 3 i 4 OSOBA 35 ZŁ TANIEJ!

Świadczenia zawarte w cenie:

transport autokarem, 1 nocleg w hotelu 3* w centrum miasta (pok. 2 i 3-osobowe z łaz.), śniadanie (bufet), pilot-przewodnik na całej trasie wycieczki, lokalny przewodnik we Wrocławiu, system tour-guide, ubezpieczenie NNW.

DLA CHĘTNYCH OBIADOKOLACJA W RESTAURACJI HOTELOWEJ ZA 42 PLN ORAZ PAKIET BILETÓW WSTĘPU W CENACH GRUPOWYCH (UNIWERSYTET WROCŁAWSKI, PANORAMA RACŁAWICKA, SKY-TOWER, OGRÓD JAPOŃSKI, ZOO I AFRYKARIUM):

  • DOROŚLI – 113 PLN

  • DZIECI I MŁODZIEŻ – 83 PLN

LUB BILETY DO WYBRANYCH OBIEKTÓW WG CEN W OFERCIE.