Biuro Podróży LaVista - Turystyka przyjazdowa
newsletter
facebook


Turystyka przyjazdowa

Biuro Podróży LAVISTA zaprasza do odwiedzenia południowej Polski. Jako organizator turystyki na tym terenie szczególnie polecamy dwa regiony: Małopolskę i Podkarpacie.

Spośród wielu niewątpliwych zalet tego terenu, wymienić należy przede wszystkim:

 • piękno górskich i podgórskich krajobrazów
 • atrakcje dziedzictwa kulturowego - liczne zabytki, imprezy regionalne
 • Szlak Architektury Drewnianej (kościoły i cerkwie)
 • bogactwo wód mineralnych
 • czyste powietrze, piękne lasy, rzeki, jeziora
 • liczne szlaki turystyczne (piesze, rowerowe, konne)
 • dobrą infrastrukturę turystyczną
 • różnorodność kulturową, szczególnie na terenach przygranicznych (od górali do łemków).

Opierając się na szczególnych walorach tego terenu, opracowaliśmy dla Państwa szereg ofert wypoczynkowych. Skorzystanie z nich pozwoli Państwu nie tylko wypocząć i nabrać się, ale również poznać piękno południowych zakątków Polski.

Serdecznie zapraszamy!


Oferty dla turystów indywidualnych i małych grup (od 3 osób)

 1. WCZASY TRADYCYJNE - tygodniowy pobyt w pensjonacie, hotelu lub ośrodku wypoczynkowym - Krynica, Muszyna, Szczawnica, Piwniczna, Wysowa i in. Pokoje z łazienkami, 3 posiłki dziennie. Cena od 495 zł.
 2. WEEKEND W SIODLE - 3- lub 4-dniowy pobyt z wyżywieniem w hotelu przy stadninie koni, przejażdżka bryczkami (zimą saniami), ognisko z pieczeniem kiełbasek, możliwość nauki jazdy na koniu lub wynajmu konia pod siodło oraz korzystania z sauny, jacuzzi, hydromasażu. Pokoje z łazienkami. Cena od 315 zł. BOBOWSKIE KORONKI - 11- lub 15-dniowy pobyt z wyżywieniem w sanatorium w Wysowej, korzystanie z basenu rehabilitacyjnego, 30 godzin zajęć - nauka koronki klockowej + materiały. Możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych. Pokoje z łazienkami. Ceny: 1295 zł (11 dni), 1699 zł (15 dni).
 3. K + K czyli KORONKI I KONIE - dwutygodniowy turnus: 11 dni w Wysowej (rehabilitacja i koronki, świadczenia jak w ofercie nr 3) + 4 dni w hotelu przy stadninie koni (świadczenia jak w ofercie nr 2). Cena 1699 zł.
 4. NA RYBY! - 4-7 dniowy pobyt z wyżywieniem w jednej z miejscowości nad Dunajcem lub Popradem, licencja na wędkowanie na rzekach górskich, codzienny dowóz mikrobusem na łowiska, opieka doświadczonego wędkarza (fishermana). Pokoje z łazienkami. Cena 835 zł (za turnus 5-dniowy).
 5. REHABILITACJA - turnusy 7, 10, 14-dniowe z wyżywieniem w sanatorium lub ośrodku sanatoryjnym w Krynicy; 2 zabiegi dziennie, w tym zabieg 20-minutowego naświetlania lampą . Pokoje z łazienkami. Cena od 80 zł od osoby dziennie.

 6. Oferty dla grup autokarowych

  - zakłady pracy, instytucje, stowarzyszenia i inne

 7. BIESIADA SĄDECKA - trzydniowa wycieczka z usługą przewodnika i atrakcyjnym programem: przejazd bryczkami (zimą saniami) z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, szlaki cerkwi łemkowskich ze zwiedzaniem, skansen sądecki z miasteczkiem galicyjskim, wieczorne posiady przy dźwiękach kapeli ludowej z pieczeniem prosiaka, degustacją potraw oraz napojów regionalnych. Noclegi z wyżywieniem w hotelu lub pensjonacie (Krynica, Muszyna, Piwniczna lub okolice), pokoje z łazienkami. Cena od osoby 295 zł.
 8. BIESIADA GÓRALSKA - trzydniowa wycieczka z usługą przewodnika oraz zwiedzaniem Zakopanego, spływem tratwami Przełomem Pienińskim na Dunajcu, zwiedzaniem zamków, szlaku architektury drewnianej (zabytkowe kościoły w Dębnie i Grywałdzie) oraz zabytków polskiego Spisza, wieczorne posiady w karczmie pienińskiej przy dźwiękach góralskiej kapeli połączona z zabawą, konkursami, pieczeniem barana i degustacją regionalnych potraw i napojów. Noclegi z wyżywieniem w hotelu lub pensjonacie (Zakopane, Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem lub okolice), pokoje z łazienkami. Cena od osoby 380 zł.
 9. NA SĄDECCZYZNĘ I DO SĄSIADÓW - trzydniowa wycieczka z usługą przewodnika oraz zwiedzaniem Krynicy, jednodniowym wypadem na Słowację (Bardejów i okolice), ognisko z pieczeniem barana lub prosiaka, zabawa przy muzyce regionalnej. Noclegi z wyżywieniem w hotelu lub pensjonacie (Muszyna, Piwniczna lub okolice), pokoje z łazienkami. Cena od osoby 230 zł.

 10. Oferty dla grup autokarowych

  - młodzież szkolna

 11. PIENINY - trzydniowa wycieczka z usługą przewodnika; w programie: piesza wędrówka "Sokolą Percia" - Trzy Korony, Góra Zamkowa, Sokolica; zwiedzanie zamków w Niedzicy i Czorsztynie, zabytkowego kościoła w Dębnie Podhalańskim, ognisko z pieczeniem kiełbasek. Noclegi z wyżywieniem w pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym (Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem i okolice). Cena od osoby 170 zł. OPIEKUNOWIE GRATIS.
 12. BESKID SĄDECKI - trzydniowa wycieczka z usługą przewodnika; w programie: piesza wędrówka na Radziejową, najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego, zwiedzanie Krynicy, Starego Sącza (klasztor Sióstr Klarysek), cerkwi łemkowskiej (w Szczwniku, Powrośniku lub Wierchomli), ognisko z pieczeniem kiełbasek. Noclegi z wyżywieniem w ośrodku wypoczynkowym lub pensjonacie (Piwniczna, Muszyna lub okolice). Cena od osoby 160 zł. OPIEKUNOWIE GRATIS.
 13. STOLICA TATR I SŁOWACJA - trzydniowa wycieczka z usługą przewodnika oraz zwiedzaniem Zakopanego, piesza wędrówka jedną z dolin tatrzańskich, jednodniowy wypad na Słowację, możliwość skorzystania z kąpieli w basenach termalnych (Poprad lub Liptowski Mikulasz). Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Noclegi z wyżywieniem w pensjonacie w okolicach Zakopanego. Cena od osoby 178 zł. OPIEKUNOWIE GRATIS.

Serdecznie zapraszamy!